Jakość NSP

JAKOŚĆ NSP – BEZKOMPROMISOWA  GWARANCJA JAKOŚCI!

Atutem firmy Nature’s Sunshine Products jest bezkompromisowa jakość produktów. Firma nieustannie dba, aby jej klienci otrzymywali najlepszej jakości produkty do codziennego stosowania. A czym jest tak naprawdę jakość dla NSP? Оna się sprowadza do 3 kwestii:

  • CZYSTOŚĆ
  • BEZPIECZEŃSTWO
  • SIŁA DZIAŁANIA

Testowanie czystości zapewnia, że NSP oferuje gatunki i części roślin gwarantujące najwięcej korzyści zdrowotnych. A testy na obecność ciał obcych, tj. grzyby, metale ciężkie, pestycydy i inne, chronią nasze zdrowie i system immunologiczny.

f3Pracownicy NSP na całym świecie bezpośrednio kontrolują dostawców, ich wyposażenie, dokumentację, każdy krok w procesie produkcyjnym, a nawet toalety, aby zapewnić najwyższą jakość produktów. 

maxresdefaultFirma NSP nie jest właścicielem pól uprawnych, aby mieć możliwość otrzymać najlepszy surowiec w danym roku od najlepszych dostawców. Najzdrowsze i najświeższe składniki są poszukiwane na całym świecie. 

Firma sprawdza surowce i gotowe wyroby tak dokładnie jak tylko to możliwe technologicznie – ponad 600 badań przeprowadzanych przez firmę identyfikują surowce, inne testy ilość aktywnych składników, brak substancji szkodliwych oraz  siłę działania surowców i produktów. f9

f6Wielokrotnym kontrolom poddawane są nie tylko surowce, ale produkty podczas całego cyklu produkcji, mieszania, kapsułkowania i pakowania, a nawet magazynowania, zanim trafi do sprzedaży.

Klient otrzymuje wyłącznie to, co jest wyszczególnione na etykiecie, która gwarantuje absolutne bezpieczeństwo.

Firma posiada ponad 45 letnie doświadczenie, posługuje się sprawdzonymi technikami i korzysta z usług najlepszych ekspertów.

Nature’s Sunshine uzyskała reputację godną pozazdroszczenia, dzięki swojej bezkompromisowości pod względem jakości.

Produkt NSP jest  CZYSTY, SKUTECZNY i SPRAWDZONY

Firma NSP posiada Centrum badań i innowacji – The Hughes Center – laboratorium zajmujące się badaniem wpływu suplementów diety na organizm ludzki! Ogromna wiedza zatrudnionych naukowców wsparta najlepszymi na świecie technologiami pozwala poznać siłę działania każdego składnika, znaleźć idealne połączenie i stworzyć najlepsze suplementy. Wyposażenie centrum pozwala badać wpływ suplementów diety na poszczególne układy organizmu na poziomie molekularnym.

certyfikaty

Więcej -> https://e-naturessunshine.com/pages/bezkompromisowa-gwarancja-jakosci,202.html

Komentowanie jest wyłączone