Rejestracja i zakupy

Jak kupić? Żeby kupić produkty Nature’s Sunshine należy wejść na stronę producenta Nature’s Sunshine Products złożyć zamówienie i założyć konto, aby otrzymać stały rabat 28,5% na wszystkie zamówienia.

Jak zarejestrować się?

Aby założyć konto w systemie wystarczy złożyć dowolne zamówienie, którego wartość punktowa będzie większa niż zero. Aktywacja konta jest automatyczna i zupełnie DARMOWA.

1. Wejdź na stronę NSP Polska. >>Klik<<

2. Wypełnij formularz.

3. Zrób  dowolne zamówienie.

4. Wybierz sposób wysyłki i płatności.

Gratulację! Po rejestracji możesz korzystać z produktów najwyższej jakości, mieć stałą zniżkę 28,5% + zwrot z własnych zakupów od 5% do 30%!
a może nawet kupować produkty z 90% rabatem! -> (skontaktuj się z nami)

Po rejestracji koniecznie zachowaj swój numer ID, który będzie Ci potrzebny dla dalszych zakupów oraz możesz przekazać ten numer ID innej osobie, aby mogła zarejestrować się i korzystać z rabatów i promocji.

Pamiętaj, aby mieć ciągły dostęp online do swojego konta oraz zachować wszystkie swoje rabaty należy przynajmniej raz na 6 miesięcy robić dowolne zakupy.

Niezalogowany użytkownik widzi na stronie internetowej https://e-naturessunshine.com ceny detaliczne, które są o 28,5% wyższe niż dla użytkowników zalogowanych

Rejestrując się możesz

  • szybko dokonywać zakupów
  • kupować po cenach hurtowych (na starcie otrzymasz 28,5% zniżki! i zawsze będziesz ją mieć)
  • korzystać z programu lojalnościowego i otrzymywać zwrot od swoich zakupów od 5% do 30%!
  • korzystać z promocji miesięcznych, takich jak produkt za pół ceny, przesyłka za darmo i inne
  • zarabiać polecając NSP

Po założeniu konta na stornie https://e-naturessunshine.com także możesz dokonać zakupów w stacjonarnym sklepie Nature’s Sunshine Products przy ul. Olkuskiej 7 w Warszawie

 

Zestawy promocyjnezestawy zostały ułożone tak, aby kompleksowo zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie; kupować zestaw bardziej się opłaca niż kupować pojedyncze produkty.

Komentowanie jest wyłączone