O Nas

Jesteśmy małżeństwem i mieszkamy w Warszawie.

Lubimy podróżować, czytać, spędzać czas na świeżym powietrzu, smacznie i zdrowo zjeść 🙂 Uprawiamy amatorsko przeróżne sporty nordic walking, bieganie, jazda na rowerze, pływanie, fitness, siłownia, rolki, narty, snowboard, badminton, wspinaczka i inne.

Od jakiegoś czasu świadomie podchodzimy do kwestii naszego zdrowia. Dbać o  zdrowie trzeba już w młodym wieku, bo zdrowie to przede wszystkim profilaktyka – prawidłowa dieta, aktywność fizyczna oraz świadoma suplementacja.

                         IMG_                                2014-12-15 14.23.55

I jak czegoś w życiu pragniesz, to zawsze pojawia się okazja i możliwość. W naszym przypadku to NSP (Nature’s Sunshine Products).

NSP. Najpierw daje Ci świadomość, że może być inaczej, że dbając o swoje zdrowie dziś – jutro będziesz się cieszył wspaniałym samopoczuciem; że to biznes, który nie potrzebuje inwestycji pieniężnych (możesz, ale nie musisz – tu inwestujesz swój czas oraz w swoje zdrowie) i który nie niesie za sobą żadnego ryzyka. Ale jak każda sprawa w życiu – biznes, ulubione zajęcie, sport, związek – wymaga energii, zaangażowania, uczenia się, budowania relacji i uczciwości przed sobą i innymi.

Jako dystrybutorzy Nature’s Sunshine Products, chcemy dzielić się wiedzą na temat ulepszenia zdrowia i dobrego samopoczucia, dzielić się możliwością korzystania z najlepszej jakości produktów.

Nature’s Sunshine – Polepszamy życie dzięki naturze.

Jeśli masz pytania – napisz do nas: kontakt@nsp-energy.com

Aleks i Weronika

Komentowanie jest wyłączone