O Nas

20160912_153750

Jesteśmy młodym małżeństwem i mieszkamy w Warszawie.

Lubimy podróżować, czytać, spędzać czas na świeżym powietrzu, smacznie i zdrowo zjeść 🙂 Uprawiamy amotorsko przerużne sporty nordic walking, bieganie, jazda na rowerze, pływanie, fitness, siłownia, rolki, narty, snowboard, badminton, wspinaczka i inne.

Od jakiegoś czasu świadomie podchodzimy do kwestii naszego zdrowia. Dbać o  zdrowie trzeba już w młodym wieku, bo zdrowie to przede wszystkim profilaktyka, prawidłowa dieta, aktywność fizyczna oraz świadoma suplementacja.

                         IMG_                20161008_141012                2014-12-15 14.23.55

Jak wiele osób szukamy pewnej przyszłości dla nas i naszych dzieci. Chcemy być zdrowi, mieć czas dla siebie, rodziny, przyjaciół, na podróże i robić to, co przynosi satysfakcję.

 

I jak czegoś w życiu pragniesz, to zawsze pojawia się okazja i możliwość. W naszym przypadku to NSP (Nature’s Sunshine Products).

 

NSP. Najpierw daje Ci świadomość, że może być inaczej, że dzisiaj dbasz o swoje zdrowie jutro, że to biznes na który nie potrzebujesz dużo pieniędzy i który nie niesie za sobą żadnego ryzyka. Ale jak każda sprawa w życiu – biznes, ulubione zajęcie, sport, związek – wymaga energii, zaangażowania, uczenia się, budowania relacji i uczciwości przed sobą i innymi.

20160909_110120

Wybraliśmy tą drogę. Być zdrowymi, aby nasza rodzina była zdrowa. Oraz dzielić się tą wiedzą z ludźmi, których nawet dziś nie znamy, żeby pokazać i pomóc, że mogą być bardziej zdrowi, szczęśliwi a może nawet bogatsi.

 

Aleks i Weronika

Komentowanie jest wyłączone